Září 2011

thanx god it's MY BIRTHDAY!!

17. září 2011 v 10:45 | luula
LET'S CELEBRATE!! :D


luula vyrostla o dva metry

15. září 2011 v 20:28 | luula
člověk by řekl že škola je nudná a k ničemu a jenom zabíjí čas apod. ale dneska mi naprosto geniálně zvedla sebevědomí.
všechno to vlastně začalo úterkem. měli sme chemii a já tam nebyla. takze samozrejme nemela sem ukol. tak si rikam ze si to ve vytvarce opišu od mojí spolusedící. jenže on že prej tomu nerozumí a nemá to spočítaný. toš na to hledím.

no a počítám a počítám a světe div se, VYŠLO TO!
začala hodina chemie a první co bylo:"kdo má domácí úkol?" hlásím se já a moje spolusedící která si to opsala (:D). "a ostatní?"
"my to nechápeme" ozve se jen tak za všechny někdo ze zadu.
"tak nám to poď spočítat Lucko"
toš du. napíšu to. sem pochválena a sedám si. a pak to začne:"a kde vzala těch 675?" "a jak přišla na těch 0,85mA?"
no prostě GRANDIOZNÍ. moje sebevědomí už dosahovalo nebeských výšin když sem se otočila a uviděla třídního šprta jak nad svým sešitem nevěřícně kroutí hlavou :"a stejně mi to nevyšlo"
v ten moment měla luula chuť tancovat a zpívat a skákát dva metry do vzduchu!! :D

*jenže nikoho to nejspíš nezajímá*

Ortheon(6)

8. září 2011 v 19:29 | luula
Z ničeho nic Erikovi někdo klepe na rameno. Otočil se. Prťavý blonďatý mužíček si odkašlal."Jste očekáváni. Následujte mne, prosím."
Užaslý Erik se s tázavým výrazem obrátil na bratra. Chápal, že Christian ví víc, než si prve myslel.
"Nejsem ten, za kterého mě považuješ, ale vždycky jsem tě miloval jako opravdového bratra." viditelně posmutněl a sňal zabahněnou čepici. Po zádech mu teď splývala dlouhatánská hřívá blond vlasů, které se v měsíčním světle třpytili úplně stejně, jako vlasy maličké bytůstky před Erikem.
"Věděl jsem, že se objevíš, Kartmerte. Poslal tě Marcius, hádám-li správně." Christian najednou nevypadal jako dítě, ale zdál se být daleko dospělejším než Erik.
"Ano, Letriane, nemýlíš se. Pojďte, prosím. Nemáme moc času." tahal Kartmertos Erika za nohavici. Christian (či snad Letrianus?) i s Kartmertem vykročili směrem na západ. Erikovi nezbylo, než je následovat. Do temnoty noci zářili jen jejich vlasy. Nad touto skutečností se Erik nepatrně pousmál.
Stále však ho tížil žal ze ztráty bratra. Vždyť mu celé ty roky lhal a on nic nepoznal. Letrianus není Christian. Christian je malý chlapec, ale Letrianus skoro dospělý muž. Jakto, že si nikdy ničeho nevšiml? Jak mohl nepoznat, že jeho bratr není jeho bratrem. Jak mohl celé ty roky žít vedle Testrianta?
Jak?!

WHY?

7. září 2011 v 20:07 | luula
je mi jasné že je toho plný internet.ale. . .

Vašíček,Rachůnek,Marek : hoši, byli jste skvělí.nikdy vám nezapomeneme co jste udělali pro nás pro všechny jako pro národ.zůstanete v našich srdcích jako hrdinové

DĚKUJEME