Srpen 2011

čistá pravda

31. srpna 2011 v 8:51 | luula*i've allways wanted to change whole world,but i couldn't even change myself*

Ortheon(5)

29. srpna 2011 v 13:24 | luula
"Mluví se mnou. Říkala, že nás může dostat ven."
"A..Ale jak s tebou může mluvit?" Erikova zmatenost postupně přecházela v zoufalství.
Ateris zaujatě sledovala konverzaci a točila hlavou jako na tenisovém turnaji.
"Nevím. Ale prostě může." Lhal.
Erik stále ničemu nerozuměl, ale pokoušel se tím dál nezabývat a jen souhlasně kývl.
"Ateris, můžeš" zavelel Christian. Ateris se odhodlaně zapřela do kovových mříží. S hlubokým zavrzáním se kovové tyče prohnuly tak, že Chrisian i Erik tak tak proklouzli.
"Vrátíme se pro tebe, slibuju" natáhl se skrz mříže Chris. Naposledy Ateris podrbal mezi ušima a oba zmizeli ve tmě. Ateris se posmutněle schoulila zpět doprostřed klece.
"Co bude teď, Eriku?"
"Musíme dokončit, proč jsme tady." starší bratr opět ozvedl kuši. Došli ke dveřím podobným těm, do kterých vstoupili ze dvora. Stejné ztrouchnivělé vlhké dřevo, stejná rezavá klika. Jenže tahle jim byla k ničemu.
Zamčeno.

(zneužívám fotky z dovolené :D)

Mám prázdniny

17. srpna 2011 v 14:21 | luula
Omlouvám se všem, kteří se už nemůžou dočkat Ortheon (5), ale v pátek odjíždím na vytouženou dovolenou se svojim Vydriskem. Takže Ortheon (5) bude až se vrátím. Takže nejspíš asi až v úterý. Tak se zatím mějte:)


Dík luula

Ortheon(4)

8. srpna 2011 v 11:13 | luula
Bezmocně se schoulil do koutku. S koleny pod bradou zavřel oči a očekával nejhorší. Jenže nic. Slyšel jen hlasité funění. Zvedl hlavu k uslintané nestvůře.

E-mail

7. srpna 2011 v 11:01 | luula
čistě pro informaci, moc mě mrzí že nemůžu odpovídat na vaše kometáře. tak už sem to nevydržela a napsala na blog.cz mail.

Dobrý den, už mě to opravdu nebaví. Již několik dní se každý můj pokus napsat na jakýkoliv blog včetně mého nějaký komentář, proměnil ve větu "Vyplněný součet je nesprávný." Nemám tušení proč, jelikož jsem si naprosto jistá, že na mé straně chyba není. Vyplním všechny požadované kolonky, ale když se pokusím vyplnit kolonku "text", zůstane v ní původní "sem napište kometář". Fajn, tak to vymažu a píšu, ale zase nic. Samozřejmě jsem již zkoušela "sem napište kometář" ponechat a nevšímat si toho, ale dopadlo to vždycky stejně.
Taky mi nejdou na blozích pustit videa. Vůbec. Místo videa je na stránce prostě jenom nějaký škaredý "rozpixelovaný" obrázek, který je mi tak na dvě věci.
Mohl by mi, prosím, někdo říct co s tím? Jsem totiž bezradná.
Děkuji L.

není čas

7. srpna 2011 v 9:40 | luula
Omlouvám se moc všem , že nepíšu "Ortheon", ale poslední dobou nemám vůbec čas. Teď jsem byla týden sama doma bez rodičů a skoro jsem se k počítači nedostala. Takže doufám, že se moc nezlobíte a slibuju, že se pokusím co nejdřív to nějak napravit.

Děkuju za pochopení a užijte si zbytek prázdnin.


Wanna

1. srpna 2011 v 12:54 | luula
I WANNA BE GYARU T_T