Inspired by "Taken" (part 3)

3. července 2011 v 21:00 | luula
Dveře se otevřely.Vstoupil ten samý muž co se před chvílí zmocnil jejího těla. Na ramenou mu visela dívka,kterou Emily nikdy předtím neviděla.Očividně ji potkal podobný osud.Svalovec ji upustil vedle Eleanořina těla bez duše.
"Buďte tu hodné,děvčata"zašklebil se a se smíchem ponechal dívky osamotě.Emily ihned spěchala k bezvládné společnici.Dýchala.Srdce jí bilo jako o závod.Emily se ji pokoušela probrat.Marně.Nereagovala.Ani na slova ani na facky.Prostě si jen tak ležela na studené podlaze,nepřítomně zírala do prázdna a jen jakoby mimochodem,umírala.Zúst jí vytékal tenoučký pramínek krve,bělmo jejich očí každou vteřinou rudlo.Nevnímala svět kolem sebe.
V zoufalství nad svou další bezmocí Emily objala neznámou a lehla si vedle ní.Cítila jak její tělopomalu chladne.Už jí nebylo pomoci.Emily do dlaně skryla malinkou bledou ručku své sestry.Všechno jí to mrzelo.Všechno co se stalo od okamžiku,kdy opustila náruč svého přítele.Nesnášela se za to,že nedokázala předejít tomu,aby se něco takového stalo.Nedokázala vytušit,že něco není,jak by mělo.Ale bylo pozdě.Moc pozdě na výčitky svědomí.Už nikdy se neschoulí v jeho objetí.Sama ublížila sobě,malé Eleanor i jemu.Je to její vina.
Znovu vešel.Neváhala.V okamžiku třímala v rukou pistoli,co měl za pasem a celá roztřesená mířla mezi jeho chtivé oči.Na malou chvíli zadoufala v posmrtný život.Pak se zastřelila.

*KONEC*

Nemám ráda moc konkrétní povídky.Ráda probouzím čtenářovu fantazii, aby si domyslel jak to vlastně celé bylo.Proto většina mých povídek začíná "od prostřed" a končí bez rozuzlení.Jestli to někomu vadí a čekal, že se dozví o co vlastně šlo,tak se mu moc omlouvám, ale psát jednoduše čitelné a pochopitelné věci není můj styl :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♡Verumi♡ ♡Verumi♡ | Web | 7. července 2011 v 18:54 | Reagovat

Je to perfektní. Bylo by to ještě úžasnější, kdybys víc popisovala prostředí... mělo by to zdlouhavou a napínavou atmosféru, ale vážně se mi to líbí!

2 luula luula | Web | 8. července 2011 v 12:50 | Reagovat

právě že já nesnáším sáhodlouhé popisy všeho možnýho.at už u čtení či psaní:D proto radši píšu dramata:)

3 Elorinne Elorinne | 28. července 2011 v 18:03 | Reagovat

Famózní!~ Moc, opravdu MOC se mi to líbilo.. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama