For HIM ♥

28. července 2011 v 20:55 | luula
Jeden naprosto úžasnej bezvadnej skvělej a bezkonkurenční človíček mi řekl ať mu něco pěkného napíšu.Jenže je toho moc na to, aby to byla jenom SMSka :* Je mi jasné, že většinu lidí to asi nezajímá ale napsat sem to musela♥

Každý den když stojím či sedím na nádraží (v závislosti na počasí jelikož většinou sedávám na zemi),ať už čekám, kdy přijedeš, a nebo TĚ doprovázím, když odjíždíš, přemýšlím jaké to bude až budeme zase spolu. Co budeme dělat a vůbec. Jenže čas tak rychle běží a dřív, nebo později, se naskytne ta smutnější z těch dvou chvil. Nesnáším loučení, ale rozumím tomu, že se musíme rozloučit abychom se mohli znovu setkat. Další z důvodů, proč bych chtěla posunout čas rychleji kupředu, i když většina lidí by ho chtěla spíš vracet. Věřím a doufám, že to krásnější nás teprve čeká. Nemyslím tím jenom věci, jako byt po babičce a švýcar a malé roztomilé zrzavé stvoření. Mám na mysli i drobnosti, jako společné usínání a probouzení. Je mi jasné, že po několika týdnech, možná dřív, mi tyhle věci přijdou už jen fádní a samozřejmé, ale člověk přece vždycky nejvíc ze všeho touží po tom, co nemá. Nemůžu se dočkat, až budu moct zase toužit po něče jiném. Nemůžu se dočkat, až spolu ulehneme v objetí a budu moct zavřít oči s vědomím, že když je otevřu, budeš ležet vedle mě. Ráno mě probudí tvoje vůně, nebo třeba, co já vím. To nechám na tvé fantazii.
Chtěla jsem jenom říct, že jsem celý život hledala něco, to zapeklité něco, co dá člověku smysl žít. Co dá člověku důvod, proč je na tomhle světě. Ať si říká kdokoliv cokoliv, člověk žije vždycky pro něco, nebo pro někoho. Já žiju pro TEBE. Protože TY jsi můj zachránce. Vysvobodil jsi mě ze tmy. Dovedl jsi mě ke světlu a naučil mě víc, než si dokážeš představit. Hlavně jsi mě naučil žít. A jednou, až se naše hodiny sečtou, chtěla bych, abys mě naučil umřít. Ale ne jenom tak. Umřít v objetí tvých krásných rukou. Vedle TEBE a s TEBOU. Aby se moje srdce, tak jak se pro tebe rozbušilo, mohlo pro tebe, jednou pro vždy, zastavit.
Neexistují slova, která by dokázala vyjádřit, co k tobě cítím. Avšak lidé si zvykli tohle nepopsatelné vyjádřit dvěma prachsprostými slovy.
MILUJI TĚ
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama