inspired by "Taken" (part 2)

26. června 2011 v 11:00 | luula
Spocené svalnaté ruce ji chytily za zadek. Vzrušené funění v jejich uších. Kousanec do krku. Známý šramot. Kovové cvaknutí. Pach potu šíříci se prostorem. Byla přpravená. Ty samé bezohledné ruce ji donutily rozkročit. Cítila se bezmocná, ale utěšovala se, že to brzy skončí. Měla pravdu. Cítila ho v sobě. Cítila jak v něm pulsuje krev. Jeho nehty se jí zarývaly do ramen.

Když bylo po všem, odešel.Jakoby se nic nestalo. Zapnul si kalhoty a zamknul za sebou dveře. Zůstala sama. Nahá, zbitá a unavená v jedné místnosti s mrtvolou své maldší sestry. Klepala se zimou. Seděla na podlaze za kovovými dveřmi. Bezmyšlenkovitě zírala před sebe.
Po pár minutách světlo zhaslo. Mžourala do tmy. Opřela se člem o chlaný kov. Hlavu měla těžkou od černých myšlenek. Tvář jí smáčely horké slzy. Víčka měla těžší než z olova. Ticho,tma a nic.
Probudila se v leže na zádech s rukama rozhozenýma daleko od těla. Světlo už zase vítilo. Hleděla do stropu. Z druhé strany zdi bylo slyšet bojovné vřískání. Tupé údery. Nesrozumielný řev. Nadávky. Chvíli ticho. Nakonec výstřel a šramocení. Prásknutí dvěří a prostor znovu mlčel.

*porkačování přístě*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♡Verumi♡ ♡Verumi♡ | 3. července 2011 v 17:53 | Reagovat

Pokračování prosím *děsně napjatá*...

2 luula luula | Web | 3. července 2011 v 20:40 | Reagovat

wow.a ja už se bála že o můj otřesně růžový blog nikdo ani nazakopne:P hned se do toho pustím:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama